Публикуваме листите на Български Национален Съюз - НД за предстоящите избори. 

Късмет и успех на всички кандидати и на партията като цяло. 

1 МИР Благоевград

1. Йордан Стоянов Манасиев
2. Валентин Христов Коцаков
3. Емилия Павлова Тошева
4. Илия Любенов Юсев
5. Лазар Дионисов Миланов
6. Иво Николов Димитров

2 МИР Бургас

1. Боян Боянов Станков - Расате
2. Гергана Димитрова Кирова
3. Петър Велчев Велчев
4. Даниела Иванова Стойчева

3 МИР Варна

1. Владимир Александров Василев
2. Наум Асенов Наумов
3. Детелин Илиев Георгиев
4. Здравко Василев Вълчев
5. Георги Георгиев Монов
6. Красимира Петкова Динчева

4 МИР Велико Търново

1. Димитър Христов Попов
2. Теодора Иванова Шанова
3. Димитър Маринов Маринов
4. Петя Атанасова Атанасова
5. Веселин Георгиев Петров

5 МИР Видин

1. Петър Веселинов Йорданов
2. Любен Иванов Бубев
3. Мартин Валентинов Манев
4. Митко Христосков Илиев

6 МИР Враца

1. Петър Веселинов Йорданов
2. Пламен Тодоров Костов
3. Ивайло Стоянов Вълков
4. Мартин Ангелов Дедински

7 МИР Габрово

1. Стефан Георгиев Сталев
2. Тони Димитров Баджаров
3. Цветан Бориславов Благоев

8 МИР Добрич

1. Детелин Миронов Кюркчиев
2. Стоянка Димитрова Маринова
3. Наум Асенов Наумов
4. Владимир Александров Василев
5. Здравко Василев Вълчев

9 МИР Кърджали

1. Мария Ангелова Фортунова
2. Никола Златков Запрянов
3. Никола Петков Стоев
4. Дичо Илчев Илчевски

10 МИР Кюстендил

1. Камен Славянов Попов
2. Иво Николов Димитров
3. Йордан Стоянов Манасиев
4. Антон Георгиев Алексиев

11 МИР Ловеч

1. Йонка Красимирова Иванова
2. Тодор Гатев Тодоров
3. Иво Василев Василев
4. Радослав Розенов Зарков

12 МИР Монтана

1. Елена Асенова Челебийска
2. Пламен Тодоров Костов
3. Борис Филипов Иванов

13 МИР Пазарджик

1. Тони Димитров Баждаров
2. Кръстан Стоянов Кръстанов
3. Парашкева Стоянова Иванова
4. Тодор Петров Тодоров
5. Иван Георгиев Иванов

14 МИР Перник

1. Милен Любомиров Илиев
2. Веселина Пламенова Василева
3. Емилия Павлова Тошева

15 МИР Плевен

1. Ивайло Атанасов Иванов
2. Мартин Ангелов Дедински
3. Тодор Гатев Тодоров
4. Мария Ангелова Фортунова
5. Никола Петков Стоев

16 МИР Пловдив

1. Атанас Ангелов Петров
2. Георги Христов Бонев
3. Мирослав Иванов Иванов
4. Начко Обретенов Плочев
5. Иванка Георгиева Станчева
6. Галин Недялков Петров
7. Георги Христов Коларов
8. Рада Семкова Марова
9. Пламен Дамянов Карамански

17 МИР Пловдив - област

1. Пламен Дамянов Карамански
2. Атанас Ангелов Петров
3. Рада Семкова Марова
4. Елиана Андонова Бонева
5. Начко Обретенов Плочев
6. Мирослав Иванов Иванов
7. Лазар Дионисов Миланов
8. Парашкева Стоянова Иванова
9. Кръстан Стоянова Кръстанов

18 МИР Разград

1. Антон Йорданов Пеев
2. Недко Николов Хаджиев
3. Валентина Албенова Малинова
4. Александър Младенов Михайлов

19 МИР Русе

1. Петя Атанасова Атанасова
2. Димитър Маринов Димитров
3. Ивайло Атанасов Иванов

20 МИР Силистра

1. Свилен Петков Стоянов
2. Стоянка Димитрова Маринова
3. Детелин Миронов Кюркчиев
4. Красимир Костов Костов

21 МИР Сливен

1. Веселин Петров Христов
2. Желязко Щерев Събев
3. Гергана Димитрова Кирова
4. Теодор Георгиев Свиленов

22 МИР Смолян

1. Димитър Йорданов Запрянов
2. Веселин Петров Христов
3. Камен Захариев Тасков
4. Свилен Петров Стоянов

23 МИР София

1. Камен Славянов Попов
2. Елена Асенова Челебийска
3. Борис Филипов Иванов
4. Любен Иванов Бубев
5. Даниела Иванова Стойчева
6. Симеон Пламенов Петров
7. Георги Христов Коларов
8. Денис Сабинов Исаев
9. Антон Георгиев Алексиев
10. Цветан Бориславов Благоев
11. Ивайло Стоянов Вълков

24 МИР София

1. Димитър Христов Попов
2. Милен Любомиров Илиев
3. Стефан Георгиев Сталев
4. Йонка Красимирова Иванова
5. Камен Захариев Тасков
6. Симеон Пламенов Петров
7. Цветан Георгиев Цеков
8. Красимир Василев Цвятков
9. Димитър Йорданов Запрянов
10. Васил Боянов Димитров

25 МИР София

1. Боян Боянов Станков-Расате
2. Марин Христов Маринов
3. Добромир Митев Митев
4. Иво Василев Василев
5. Веселина Пламенова Василева
6. Мартин Валентинов Манев
7. Недко Николов Хаджиев
8. Радослав Розенов Зарков
9. Васил Боянов Димитров
10. Дивна Цветанова Крумова - Димитрова

26 МИР София - област

1. Марин Христов Маринов
2. Сия Николова Василева
3. Петя Иванова Георгиева
4. Веселин Георгиев Петров
5. Митко Христосков Илиев
6. Цветан Георгиев Цеков
7. Денис Сабинов Исаев
8. Валентин Христов Коцаков
9. Иван Илиев Шайков
10. Дивна Цветанова Крумова - Димитрова
11. Светозар Найденов Даскалов
12. Васил Великов Василев

27 МИР Стара Загора

1. Петър Русев Петров
2. Янка Делчева Фуртунова
3. Емилиан Танев Танев
4. Филчо Пенчев Станчев
5. Елеонора Михайлова Донева
6. Желязко Щерев Събев

28 МИР Търговище

1. Красимир Василев Цвятков
2. Валентина Албенова Малинова
3.Александър Младенов Михайлов
4.Теодор Георгиев Свиленов

29 МИР Хасково

1. Петя Иванова Георгиева
2. Никола Златков Запрянов
3. Виолета Йорданова Маринова
4. Дичо Илчев Илчевски

30 МИР Шумен

1. Атанас Живков Костов
2. Румен Борисов Григоров
3. Димитър Стойков Стойков
4. Светослав Николов Илиев
5. Детелин Илиев Георгиев
6. Петър Велчев Велчев

31 МИР Ямбол

1. Виолета Йорданова Маринова
2. Янка Делчева Фуртунова
3. Красимир Костов Костов
4. Илия Любенов Юсев

 

ВИДЕО

КАРТА

 

Централен щаб:
гр. София, бул. "Стефан Стамболов" № 5
0888. 215. 375